Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Льошка – юний актор театру
<p style="text-align:justify;"><span lang="UK">У серіалі <a href="https://teleportal.ua/serials/ictv/vizhiti-za-bud-yaku-tsinu">«Вижити за будь-яку ціну»</a> 16 серія від 18.10.2019 Льошка звертається за допомогою до тата, щоб той допоміг йому вжитися в роль Буратіно. Хлопцю потрібно зіграти у виставі, а він не може зрозуміти свого героя: із якого дерева він зроблений, виріс у лісі чи в саду, його спиляли чи вітром зламало? Які пояснення знайде Бережок на запитання сина?</span></p><p style="text-align:justify;"><span lang="UK">Тим часом за режисуру береться Віка. Вона хоче, щоб син був найкращим і найпершим у всьому, тому збирає всю сім’ю і навіть сусідів на репетицію вистави. </span></p><p style="text-align:justify;"><span lang="UK">Цікаво дізнатися, чи як вжилися в ролі актори-аматори? Дивіться онлайн 16 серію «Вижити за будь-яку ціну» на </span><span lang="EN-US">Teleportal</span><span>.</span><span lang="EN-US">ua</span><span>.</span></p><p style="text-align:justify;"><span lang="UK">Пропустили попередню серію? Дивіться онлайн <a href="https://teleportal.ua/serials/ictv/vizhiti-za-bud-yaku-tsinu/sezon-1/seriya-15">«Вижити за будь-яку ціну» 15 серія</a>. </span></p>

Льошка – юний актор театру

Всі серії | Сезон 1

Льошка – юний актор театру

У серіалі «Вижити за будь-яку ціну» 16 серія від 18.10.2019 Льошка звертається за допомогою до тата, щоб той допоміг йому вжитися в роль Буратіно. Хлопцю потрібно зіграти у виставі, а він не може зрозуміти свого героя: із якого дерева він зроблений, виріс у лісі чи в саду, його спиляли чи вітром зламало? Які пояснення знайде Бережок на запитання сина?

Тим часом за режисуру береться Віка. Вона хоче, щоб син був найкращим і найпершим у всьому, тому збирає всю сім’ю і навіть сусідів на репетицію вистави. 

Цікаво дізнатися, чи як вжилися в ролі актори-аматори? Дивіться онлайн 16 серію «Вижити за будь-яку ціну» на Teleportal.ua.

Пропустили попередню серію? Дивіться онлайн «Вижити за будь-яку ціну» 15 серія