Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Даішники зупинили вагітну білявку
<p><strong>У серіалі На трьох від Дизель шоу 5 сезон серія 9 улюблені герої зіткнулися з короткочасною втратою пам'яті. А ще вони з'ясували, чи дійсно клієнт завжди правий. </strong>Дивіться онлайн смішні історії в скетчкомі На трьох від Дизель шоу!</p><p><strong>У сюжеті На трьох від Дизель шоу 5 сезон 9 серія добре відомий кримінальний авторитет на прізвисько Кабан нарешті погодився співпрацювати зі слідством.</strong> Правоохоронці просто не повірили своєму щастю, і навіть погодилися піти на поступки... Дивіться в серіалі На трьох, як Кабан покаже свої акторські здібності і майстерно відтворить все, що відбувалося на місці злочину.</p><p>У школі теж зіткнулися з несподіваною амнезією: трудовик ніяк не міг згадати код від сейфа, куди він сховав завдання для ЗНО. Директриса так сильно рознервувалася, що навіть дозволила вчителю скористатися своїми нестандартними методами відновлення пам'яті... Допоможе трудовику в цій справі вірний друг - вчитель фізкультури.</p><p><strong>Про складну справа кажуть: «Без ста грам не розберешся». Механік із сюжету серіалу На трьох від Дизель Шоу серія 9 вирішив перевірити, чи це так насправді.</strong> Тим більше, що до нього на СТО завітав поважний батюшка. Механік хотів допомогти священикові, але той раптово почав забирати у нього клієнтів ... Кому люди вірять більше - вмілим рукам СТОшніка або молитвам святого отця? Дізнаєтеся в мініатюрі серіалу На трьох від Дизель Шоу.</p><p>Даїшники зіткнулися з несподіваними труднощами, коли зупинили вагітну білявку. Вони хотіли пожаліти і відпустити жінку, проте не врахували, що у вагітних бувають свої примхи: порушниці захотілося, щоб вони склали протокол. Даїшники погодилися виконати каприз вагітної, але на цьому її дивацтва не закінчилися... Що ще зажадає від них блондинка в положенні? Дивіться в скетчі На трьох від Дизель Шоу 5 сезон 9 серія!</p><p><strong>Серіал На трьох від Дизель Шоу продовжує радувати глядачів смішними історіями. Не пропустіть нові жарти серіалу На трьох в 2018 році!</strong></p>

Даішники зупинили вагітну білявку

Всі серії | Сезон 5

Даішники зупинили вагітну білявку

У серіалі На трьох від Дизель шоу 5 сезон серія 9 улюблені герої зіткнулися з короткочасною втратою пам'яті. А ще вони з'ясували, чи дійсно клієнт завжди правий. Дивіться онлайн смішні історії в скетчкомі На трьох від Дизель шоу!

У сюжеті На трьох від Дизель шоу 5 сезон 9 серія добре відомий кримінальний авторитет на прізвисько Кабан нарешті погодився співпрацювати зі слідством. Правоохоронці просто не повірили своєму щастю, і навіть погодилися піти на поступки... Дивіться в серіалі На трьох, як Кабан покаже свої акторські здібності і майстерно відтворить все, що відбувалося на місці злочину.

У школі теж зіткнулися з несподіваною амнезією: трудовик ніяк не міг згадати код від сейфа, куди він сховав завдання для ЗНО. Директриса так сильно рознервувалася, що навіть дозволила вчителю скористатися своїми нестандартними методами відновлення пам'яті... Допоможе трудовику в цій справі вірний друг - вчитель фізкультури.

Про складну справа кажуть: «Без ста грам не розберешся». Механік із сюжету серіалу На трьох від Дизель Шоу серія 9 вирішив перевірити, чи це так насправді. Тим більше, що до нього на СТО завітав поважний батюшка. Механік хотів допомогти священикові, але той раптово почав забирати у нього клієнтів ... Кому люди вірять більше - вмілим рукам СТОшніка або молитвам святого отця? Дізнаєтеся в мініатюрі серіалу На трьох від Дизель Шоу.

Даїшники зіткнулися з несподіваними труднощами, коли зупинили вагітну білявку. Вони хотіли пожаліти і відпустити жінку, проте не врахували, що у вагітних бувають свої примхи: порушниці захотілося, щоб вони склали протокол. Даїшники погодилися виконати каприз вагітної, але на цьому її дивацтва не закінчилися... Що ще зажадає від них блондинка в положенні? Дивіться в скетчі На трьох від Дизель Шоу 5 сезон 9 серія!

Серіал На трьох від Дизель Шоу продовжує радувати глядачів смішними історіями. Не пропустіть нові жарти серіалу На трьох в 2018 році!