Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Даїшник-тамада та екстрасенс у банку
<p><strong>У серіалі На трьох від Дизель Шоу 5 сезон серія 8 ви побачите даїшника-тамаду та співробітника міліції, який намагається затримати кактус. Заінтриговані? Дивіться онлайн гумористичні скетчі На трьох від Дизель Шоу!</strong></p><p>У 8 серії скетчкома На трьох від Дизель Шоу докучливий дідусь звернувся до відділку міліції із заявою, що його збираються вбити. Офіцер Петренко вплутався в цю справу, навіть не уявляючи, які наслідки можуть його чекати. Чи зможе міліціонер врятувати життя дідові і виплутатися сам? Побачите в скетчі На трьох від Діхель Шоу 5 сезон серія 8.</p><p><strong>У сюжетах серіалу На трьох працівникам правоохоронних органів завжди доводиться стикатися з несподіваними перешкодами. Як вони впораються на цей раз?</strong> Поки стара міліція вирішує квартирні питання, нова поліція намагається спіймати злочинця на нудистському пляжі. Хто з них впорається зі своїм завданням краще? У 8 серії На трьох від Дизель Шоу доведеться попітніти всім.</p><p><strong>Ще у цій серії На трьох 5 сезон оператори банку зіткнуться з важким клієнтом. Що робити бідним банківським працівникам, якщо в їхньому відділенні обслуговується справжній екстрасенс? </strong>Ситуацію ускладнює те, що Євген Всевидючий пророкує установі банкрутство... Чи прислухаються оператори до голосів мага?</p><p>У 8 серії скетчкома На трьох від Дизель Шоу наші герої зіткнуться з неймовірними явищами.</p><p>Корупціонер прийшов до лікаря із незвичайною скаргою: у нього виникла алергія... на хабарі! На щастя, йому попався досвідчений доктор, який вже стикався з подібними випадками. Медик обіцяє вилікувати свого дивного пацієнта, але якою ціною? <strong>У серіалі На трьох від Дизель Шоу 8 серія ви побачите гумористичний скетч про найдивніше захворювання та чудесне зцілення від нього.</strong></p><p>Скетчком На трьох від Дизель Шоу 5 сезон часом заганяє персонажів в глухий кут, але вони завжди зі сміхом знаходять вихід.</p>

Даїшник-тамада та екстрасенс у банку

Всі серії | Сезон 5

Даїшник-тамада та екстрасенс у банку

У серіалі На трьох від Дизель Шоу 5 сезон серія 8 ви побачите даїшника-тамаду та співробітника міліції, який намагається затримати кактус. Заінтриговані? Дивіться онлайн гумористичні скетчі На трьох від Дизель Шоу!

У 8 серії скетчкома На трьох від Дизель Шоу докучливий дідусь звернувся до відділку міліції із заявою, що його збираються вбити. Офіцер Петренко вплутався в цю справу, навіть не уявляючи, які наслідки можуть його чекати. Чи зможе міліціонер врятувати життя дідові і виплутатися сам? Побачите в скетчі На трьох від Діхель Шоу 5 сезон серія 8.

У сюжетах серіалу На трьох працівникам правоохоронних органів завжди доводиться стикатися з несподіваними перешкодами. Як вони впораються на цей раз? Поки стара міліція вирішує квартирні питання, нова поліція намагається спіймати злочинця на нудистському пляжі. Хто з них впорається зі своїм завданням краще? У 8 серії На трьох від Дизель Шоу доведеться попітніти всім.

Ще у цій серії На трьох 5 сезон оператори банку зіткнуться з важким клієнтом. Що робити бідним банківським працівникам, якщо в їхньому відділенні обслуговується справжній екстрасенс? Ситуацію ускладнює те, що Євген Всевидючий пророкує установі банкрутство... Чи прислухаються оператори до голосів мага?

У 8 серії скетчкома На трьох від Дизель Шоу наші герої зіткнуться з неймовірними явищами.

Корупціонер прийшов до лікаря із незвичайною скаргою: у нього виникла алергія... на хабарі! На щастя, йому попався досвідчений доктор, який вже стикався з подібними випадками. Медик обіцяє вилікувати свого дивного пацієнта, але якою ціною? У серіалі На трьох від Дизель Шоу 8 серія ви побачите гумористичний скетч про найдивніше захворювання та чудесне зцілення від нього.

Скетчком На трьох від Дизель Шоу 5 сезон часом заганяє персонажів в глухий кут, але вони завжди зі сміхом знаходять вихід.