Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Мережевий маркетинг від митників
<p><strong>Скетчком На трьох від Дизель Шоу 5 сезон серія 7 познайомить вас зі специфікою різних професій. </strong>У цій серії даїшників, міліціонерів і митників чекають нові зустрічі і несподівані проблеми. А когось із них навіть наздожене покарання за жадібність.</p><p>Прогрес не стоїть на місці: в сюжеті серіалу На трьох мережевий маркетинг добрався навіть до митниці. Клієнтам пропонують безліч нових сучасних послуг: від повернення грошей на банківську картку до гнучкої системи знижок. Звучить знайомо? Як виглядає мережевий маркетинг в умовах митниці - дивіться в скетчі На трьох від Дизель Шоу 5 сезон серія 7.</p><p><strong>У ще одному сюжеті На трьох від Дизель Шоу 5 сезон розігрався справжній трилер: в ньому є і злочин, і покарання.</strong> Головного героя переслідує якась жінка, якої він до смерті боїться. Чоловік настільки переляканий, що просить приставлену до нього охорону залишатися  у палаті. Як наш герой потрапив на лікарняне ліжко, і хто йому загрожує? Дивіться розв'язку в мініатюрі На трьох від Дизель Шоу онлайн.</p><p><strong>Команда гумористів серіалу На трьох вирішила показати, що всі заслуговують любові і свій особистий хеппі-енд. Відомий злочинець Кабан нарешті вирішив одружитися на дівчині своєї мрії!</strong> І за благословенням він прийшов не кудись, а у рідне відділення міліції. У попередніх сезонах серіалу На трьох він провів дуже багато часу за гратами. Тепер Кабан вважає оперів практично своєю сім'єю. Як правоохоронці відреагують на радісну звістку? Дивіться скетч На трьох від Дизель Шоу онлайн.</p><p>Вже 5 сезонів серіал На трьох показує всі прикрощі та радості улюблених персонажів. Наші герої живуть своїм життям і потрапляють в забавні ситуації. <strong>Сюжети скетчкому На трьох від Дизель Шоу 2018 року покажуть нові повороти у їхній долі. Не пропустіть свіжі серії 5 сезону гумористичного шоу На трьох!</strong></p>

Мережевий маркетинг від митників

Всі серії | Сезон 5

Мережевий маркетинг від митників

Скетчком На трьох від Дизель Шоу 5 сезон серія 7 познайомить вас зі специфікою різних професій. У цій серії даїшників, міліціонерів і митників чекають нові зустрічі і несподівані проблеми. А когось із них навіть наздожене покарання за жадібність.

Прогрес не стоїть на місці: в сюжеті серіалу На трьох мережевий маркетинг добрався навіть до митниці. Клієнтам пропонують безліч нових сучасних послуг: від повернення грошей на банківську картку до гнучкої системи знижок. Звучить знайомо? Як виглядає мережевий маркетинг в умовах митниці - дивіться в скетчі На трьох від Дизель Шоу 5 сезон серія 7.

У ще одному сюжеті На трьох від Дизель Шоу 5 сезон розігрався справжній трилер: в ньому є і злочин, і покарання. Головного героя переслідує якась жінка, якої він до смерті боїться. Чоловік настільки переляканий, що просить приставлену до нього охорону залишатися  у палаті. Як наш герой потрапив на лікарняне ліжко, і хто йому загрожує? Дивіться розв'язку в мініатюрі На трьох від Дизель Шоу онлайн.

Команда гумористів серіалу На трьох вирішила показати, що всі заслуговують любові і свій особистий хеппі-енд. Відомий злочинець Кабан нарешті вирішив одружитися на дівчині своєї мрії! І за благословенням він прийшов не кудись, а у рідне відділення міліції. У попередніх сезонах серіалу На трьох він провів дуже багато часу за гратами. Тепер Кабан вважає оперів практично своєю сім'єю. Як правоохоронці відреагують на радісну звістку? Дивіться скетч На трьох від Дизель Шоу онлайн.

Вже 5 сезонів серіал На трьох показує всі прикрощі та радості улюблених персонажів. Наші герої живуть своїм життям і потрапляють в забавні ситуації. Сюжети скетчкому На трьох від Дизель Шоу 2018 року покажуть нові повороти у їхній долі. Не пропустіть свіжі серії 5 сезону гумористичного шоу На трьох!