Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Екстремали в банку: челлендж #зробисобіболяче
<p><strong>Все можливо, варто тільки захотіти. Медстестра може за півдня стати головним лікарем, а прибиральниця - отримати зарплату в 2000 доларів. У серіалі На трьох від Дизель шоу мрії збуваються!</strong></p><p>У серіалі <a href="https://teleportal.ua/serials/ictv/na-troih/sezon-5" target="_blank">На трьох від Дизель шоу 5 сезон</a> серія 40 від 29.11.2018 медсестра прилетіла до лікарів у паніці. До них надійшов терміновий виклик - у людини гостре отруєння. Чесним медпрацівникам не дуже-то хотілося напружуватися, адже їм ніхто не доплачує за виклики. Краще вже погодувати рибок або подивитися порно в робочий час.</p><p>У розпачі медсестра поїхала на виклик сама. Звідти вона повернулася зовсім іншою людиною ... Але найцікавіше почалося, коли лікарі дізналися, хто пацієнт. Дивіться гумористичну мініатюру в серіалі На трьох від Дизель шоу 5 сезон серія 40.</p><p>Два відірваних блогера проводять бесбашний челлендж #зробисобіболяче.</p><p>Один з них вирішив спробувати новий вид екстриму і прийшов... у банк. Оформляти іпотеку. В доларах! Дивіться, як молодий любитель гострих відчуттів ламає собі життя в прямому ефірі. Канал «Обезбашені» на зв'язку! Кредит у банку може виявитися страшніше, ніж стрибок з моста.</p><p>Чоловік повернувся додому, де і застав свою дружину за чаюванням з іншим чоловіком. Тут же полетіли образи і почалися пошуки рушниці. Як не дивно, весь цей час коханець зберігав дивний спокій - нахвалював чай, слухав і кивав ... Щось у цій картині не так. Що - дізнайтеся просто зараз у серіалі На трьох від Дизель шоу 5 сезон серія 40.</p><p>Директор викликав у школу дуже заможного батька одного з дітей. Справа в тому, що хлопчик не знає елементарних речей - закони Ньютона, хто відкрив Америку, хто придумав лампочку... Але чи розбирається в цьому сам директор?</p><p>Прибиральниця, яка в цей час мила підлогу в кабінеті, несподівано почала показувати чудеса ерудиції. Багатий татко тут же помітив розумну жінку... Дивіться гумористичний скетч серіалу На трьох від Дизель шоу 5 сезон серія 40 від 29.11.2018 на сайті Teleportal.ua</p><p>Якщо ви пропустили попередній випуск, то дивіться за посиланням <a href="https://teleportal.ua/serials/ictv/na-troih/sezon-5/vypusk-39" target="_blank">На трьох від Дизель шоу 5 сезон серія 39</a></p>

Екстремали в банку: челлендж #зробисобіболяче

Всі серії | Сезон 5

Екстремали в банку: челлендж #зробисобіболяче

Все можливо, варто тільки захотіти. Медстестра може за півдня стати головним лікарем, а прибиральниця - отримати зарплату в 2000 доларів. У серіалі На трьох від Дизель шоу мрії збуваються!

У серіалі На трьох від Дизель шоу 5 сезон серія 40 від 29.11.2018 медсестра прилетіла до лікарів у паніці. До них надійшов терміновий виклик - у людини гостре отруєння. Чесним медпрацівникам не дуже-то хотілося напружуватися, адже їм ніхто не доплачує за виклики. Краще вже погодувати рибок або подивитися порно в робочий час.

У розпачі медсестра поїхала на виклик сама. Звідти вона повернулася зовсім іншою людиною ... Але найцікавіше почалося, коли лікарі дізналися, хто пацієнт. Дивіться гумористичну мініатюру в серіалі На трьох від Дизель шоу 5 сезон серія 40.

Два відірваних блогера проводять бесбашний челлендж #зробисобіболяче.

Один з них вирішив спробувати новий вид екстриму і прийшов... у банк. Оформляти іпотеку. В доларах! Дивіться, як молодий любитель гострих відчуттів ламає собі життя в прямому ефірі. Канал «Обезбашені» на зв'язку! Кредит у банку може виявитися страшніше, ніж стрибок з моста.

Чоловік повернувся додому, де і застав свою дружину за чаюванням з іншим чоловіком. Тут же полетіли образи і почалися пошуки рушниці. Як не дивно, весь цей час коханець зберігав дивний спокій - нахвалював чай, слухав і кивав ... Щось у цій картині не так. Що - дізнайтеся просто зараз у серіалі На трьох від Дизель шоу 5 сезон серія 40.

Директор викликав у школу дуже заможного батька одного з дітей. Справа в тому, що хлопчик не знає елементарних речей - закони Ньютона, хто відкрив Америку, хто придумав лампочку... Але чи розбирається в цьому сам директор?

Прибиральниця, яка в цей час мила підлогу в кабінеті, несподівано почала показувати чудеса ерудиції. Багатий татко тут же помітив розумну жінку... Дивіться гумористичний скетч серіалу На трьох від Дизель шоу 5 сезон серія 40 від 29.11.2018 на сайті Teleportal.ua

Якщо ви пропустили попередній випуск, то дивіться за посиланням На трьох від Дизель шоу 5 сезон серія 39