Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Як полагодити космічний корабель?
<p><strong>Скетчком На трьох від Дизель Шоу 5 сезон серія 4 влаштує вам на справжній дурдом! Готуйтеся перенестися в аптеку і в лікарню – там наші герої творять щось неймовірне. </strong>І навіть на СТО раптово утворилася філія психушки. Хочете побачити подробиці? Дивіться гумористичні скетчі серіалу На трьох.</p><p>У сюжеті серіалу На трьох від Дизель Шоу 5 сезон серія 4 митники прийшли в аптеку з перевіркою. Вони зажадали надати їм всі іноземні ліки. Аптекарку дуже здивувала вимога доблесних працівників митниці, проте вона все-таки вирішила їм допомогти. Але... навіщо їм раптом знадобилася ціла партія препарату від діареї? Дивіться у мініатюрі скетчкому На трьох від Дизель Шоу онлайн.</p><p><strong>У лікарні теж розгорілися неабиякі пристрасті. Цього разу серіал На трьох покаже історію однієї родини. Що важливіше, сімейні цінності або гроші - дивіться у наступному сюжеті.</strong></p><p>Онук вирішив будь-якою ціною дізнатися, яку спадщину залишить йому вмираюча бабуся. Йому довелося звернутися за допомогою до лікаря, адже стара весь час втрачає свідомість... Заради грошей онук навіть готовий повернути свою родичку з того світу. Де ж знаходиться заповітний сейф? Дивіться у скетчі На трьох від Дизель Шоу 5 сезон серія 4</p><p>Але справжній дурдом відбувається не в аптеці і не в лікарні, а на... СТО. У попередніх сезонах серіалу На трьох механікам вже доводилося стикатися із різними клієнтами: до них приїжджали дружини, які розбили авто чоловіка; кримінальні авторитети; підозріло розумні повії і навіть неповнолітні діти... Проте цього разу вони зіткнулися з дуже важким випадком.</p><p>На СТО приїхав дивний чоловік на кріслі і зажадав терміново полагодити його космокар. Механікам доведеться зрозуміти, як полагодити плазмотрон і щось під назвою рекупіратор... Як СТОшнікі впораються з божевільним, і чим він їм відплатить? Дивіться абсолютно божевільний скетч На трьох від Дизель Шоу 5 сезон серія 4!</p><p><strong>Гумористи Дизель Шоу завжди готові порадувати глядачів часом неймовірними, але завжди смішними історіями. Готуйтеся вийти за рамки звичного в 5 сезоні На трьох - вас чекають ще більш неординарні гумористичні скетчі.</strong></p>

Як полагодити космічний корабель?

Всі серії | Сезон 5

Як полагодити космічний корабель?

Скетчком На трьох від Дизель Шоу 5 сезон серія 4 влаштує вам на справжній дурдом! Готуйтеся перенестися в аптеку і в лікарню – там наші герої творять щось неймовірне. І навіть на СТО раптово утворилася філія психушки. Хочете побачити подробиці? Дивіться гумористичні скетчі серіалу На трьох.

У сюжеті серіалу На трьох від Дизель Шоу 5 сезон серія 4 митники прийшли в аптеку з перевіркою. Вони зажадали надати їм всі іноземні ліки. Аптекарку дуже здивувала вимога доблесних працівників митниці, проте вона все-таки вирішила їм допомогти. Але... навіщо їм раптом знадобилася ціла партія препарату від діареї? Дивіться у мініатюрі скетчкому На трьох від Дизель Шоу онлайн.

У лікарні теж розгорілися неабиякі пристрасті. Цього разу серіал На трьох покаже історію однієї родини. Що важливіше, сімейні цінності або гроші - дивіться у наступному сюжеті.

Онук вирішив будь-якою ціною дізнатися, яку спадщину залишить йому вмираюча бабуся. Йому довелося звернутися за допомогою до лікаря, адже стара весь час втрачає свідомість... Заради грошей онук навіть готовий повернути свою родичку з того світу. Де ж знаходиться заповітний сейф? Дивіться у скетчі На трьох від Дизель Шоу 5 сезон серія 4

Але справжній дурдом відбувається не в аптеці і не в лікарні, а на... СТО. У попередніх сезонах серіалу На трьох механікам вже доводилося стикатися із різними клієнтами: до них приїжджали дружини, які розбили авто чоловіка; кримінальні авторитети; підозріло розумні повії і навіть неповнолітні діти... Проте цього разу вони зіткнулися з дуже важким випадком.

На СТО приїхав дивний чоловік на кріслі і зажадав терміново полагодити його космокар. Механікам доведеться зрозуміти, як полагодити плазмотрон і щось під назвою рекупіратор... Як СТОшнікі впораються з божевільним, і чим він їм відплатить? Дивіться абсолютно божевільний скетч На трьох від Дизель Шоу 5 сезон серія 4!

Гумористи Дизель Шоу завжди готові порадувати глядачів часом неймовірними, але завжди смішними історіями. Готуйтеся вийти за рамки звичного в 5 сезоні На трьох - вас чекають ще більш неординарні гумористичні скетчі.