Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Де знаходиться третє око у митника?
<p><strong>Що таке шокоспінінг і як він може врятувати життя? Скільки дітей у моряка далекого плавання? Як працює третє око у митника? Не пропустіть жодну мініатюру скетчкома На трьох від Дизель шоу - буде весело.</strong></p><p>У серіалі <a href="https://teleportal.ua/serials/ictv/na-troih/sezon-5" target="_blank">На трьох від Дизель шоу 5 сезон</a> серія 39 від 28.11.2018 спортсмен прибіг в аптеку і в паніці попросив що-небудь, щоб збити дію допінгу. Зарубіжні колеги пригостили його якоюсь незнайомою речовиною, і тепер бідолаха ось уже тиждень як не може зупинитися. Побувати в різних частинах міста за пару хвилин? Швиденько збігати до Харкова? Так, деякі речовини дійсно окриляють. Дивіться гумористичний скетч серіалу На трьох від Дизель шоу 5 сезон 39 серія онлайн.</p><p>Лейтенант Петренко придумав новий інструмент, який назвав «шокоспінінг». Як він може стати в нагоді у реальному житті? Дізнайтеся прямо зараз у гумористичній історії серіалу На трьох від Дизель шоу 5 сезон серія 39. У відділення поліції якраз прийшов розлючений депутат - його вчергове облили зеленкою. Так що схожий на Шрека «улюбленець» народу попросив допомоги у поліції... Дивіться в серіалі На трьох від Дизель шоу 5 сезон серія 39, як доблесні правоохоронці захищали недоторканного депутата.</p><p>Митник похвалився своєму колезі надприродними здібностями. За його словами, він може відчувати контрабанду - адже у нього є третє око! Як це працює? І де у митника ховається цей таємничий додатковий орган? Дивіться прямо зараз у скетчкомі На трьох від Дизель шоу 5 сезон серія 39.</p><p>Моряк повернувся з далекого плавання - він не був удома цілих три роки!</p><p>Примчавши в дитячий сад за сином, чоловік виявив, що він трохи прорахувався з віком, адже його малюк вже виріс і пішов у школу. А ще виявилося, що у нього є дочка. Можливо, навіть не одна. Дивіться смішну історію в серіалі На трьох від Дизель шоу 5 сезон серія 39 від 28.11.2018 на сайті Teleportal.ua</p><p>Якщо ви пропустили попередній випуск, то дивіться за посиланням <a href="https://teleportal.ua/serials/ictv/na-troih/sezon-5/vypusk-38" target="_blank">На трьох від Дизель шоу 5 сезон серія 38</a></p>

Де знаходиться третє око у митника?

Всі серії | Сезон 5

Де знаходиться третє око у митника?

Що таке шокоспінінг і як він може врятувати життя? Скільки дітей у моряка далекого плавання? Як працює третє око у митника? Не пропустіть жодну мініатюру скетчкома На трьох від Дизель шоу - буде весело.

У серіалі На трьох від Дизель шоу 5 сезон серія 39 від 28.11.2018 спортсмен прибіг в аптеку і в паніці попросив що-небудь, щоб збити дію допінгу. Зарубіжні колеги пригостили його якоюсь незнайомою речовиною, і тепер бідолаха ось уже тиждень як не може зупинитися. Побувати в різних частинах міста за пару хвилин? Швиденько збігати до Харкова? Так, деякі речовини дійсно окриляють. Дивіться гумористичний скетч серіалу На трьох від Дизель шоу 5 сезон 39 серія онлайн.

Лейтенант Петренко придумав новий інструмент, який назвав «шокоспінінг». Як він може стати в нагоді у реальному житті? Дізнайтеся прямо зараз у гумористичній історії серіалу На трьох від Дизель шоу 5 сезон серія 39. У відділення поліції якраз прийшов розлючений депутат - його вчергове облили зеленкою. Так що схожий на Шрека «улюбленець» народу попросив допомоги у поліції... Дивіться в серіалі На трьох від Дизель шоу 5 сезон серія 39, як доблесні правоохоронці захищали недоторканного депутата.

Митник похвалився своєму колезі надприродними здібностями. За його словами, він може відчувати контрабанду - адже у нього є третє око! Як це працює? І де у митника ховається цей таємничий додатковий орган? Дивіться прямо зараз у скетчкомі На трьох від Дизель шоу 5 сезон серія 39.

Моряк повернувся з далекого плавання - він не був удома цілих три роки!

Примчавши в дитячий сад за сином, чоловік виявив, що він трохи прорахувався з віком, адже його малюк вже виріс і пішов у школу. А ще виявилося, що у нього є дочка. Можливо, навіть не одна. Дивіться смішну історію в серіалі На трьох від Дизель шоу 5 сезон серія 39 від 28.11.2018 на сайті Teleportal.ua

Якщо ви пропустили попередній випуск, то дивіться за посиланням На трьох від Дизель шоу 5 сезон серія 38