Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Лікарняна романтика і гопник-хіпстер
<p><strong>Романтика увірвалася в лікарняну палату, гопник Борзий несподівано став хіпстером, а поліція випробувала йога на міцність. Серіал На трьох дарує вам нові смішні сюжети!</strong></p><p>У серіалі <a href="https://teleportal.ua/serials/ictv/na-troih/sezon-5" target="_blank">На трьох від Дизель шоу 5 сезон</a> 37 серія від 22.11.2018 задоволений чоловік прийшов у банк за звільненням: він нарешті-то прийшов заплатити свій останній внесок. Ще десять років тому він взяв кредит у доларах. Скільки сивого волосся у нього додалося з тих пір!</p><p>Він приніс із собою квіти для оператора банку і тортик. За чаєм вони згадали минулі часи - як долар був по п'ять, як чоловіка доводилося буквально діставати з петлі, коли курс піднявся до 26... Тепер його муки нарешті закінчилися! Чи ні? Дивіться у скетчі На трьох від Дизель шоу 5 сезон 37 серія.</p><p>Чоловік прокинувся в ліжку з жінкою і зрозумів, що він абсолютно нічого не пам'ятає. Жінка пояснила, що вона - його дружина, а він вдарився головою об ліжко. Але що тоді в ліжку робить біта, і хто цей незнайомий мужик в трусах? Дивіться гумористичний скетч про подружню невірність у серіалі На трьох від Дизель шоу 5 сезон серія 37.</p><p>Бабуся і дідусь вирішили відзначити річницю весілля в тій самій лікарні, де вони познайомилися.</p><p>Лікар за певну винагороду погодився влаштувати романтичну обстановку прямо в палаті. Крапельниці з глюкозою, валеріана і таблетки від тиску - все для закоханої пари! Дивіться мініатюру про справжнє кохання через роки в серіалі На трьох від Дизель шоу серія 37.</p><p>Поліцейські в черговий раз зловили місцевого гопника Борзов, який в цей раз радикально змінив імідж. Він подався в хіпстера - відростив бороду, почав парити електронні сигарети і ходити зі спіннером. Хочете побачити реакцію досвідченого офіцера поліції на спіннер? Дивіться гумористичний скетч На трьох від Дизель шоу 5 сезон.</p><p>Що потрібно зробити, щоб віддати трійнят у дитячий садочок? Що робити, якщо таблетки для схуднення не допомагають? Дивіться смішні історії На трьох від Дизель шоу 5 сезон 37 серія від 22.11.2018 на сайті Teleportal.ua</p><p>Якщо ви пропустили попередню серію, то дивіться за посиланням <a href="https://teleportal.ua/serials/ictv/na-troih/sezon-5/vypusk-36" target="_blank">На трьох від Дизель шоу 5 сезон 36 серія</a></p>

Лікарняна романтика і гопник-хіпстер

Всі серії | Сезон 5

Лікарняна романтика і гопник-хіпстер

Романтика увірвалася в лікарняну палату, гопник Борзий несподівано став хіпстером, а поліція випробувала йога на міцність. Серіал На трьох дарує вам нові смішні сюжети!

У серіалі На трьох від Дизель шоу 5 сезон 37 серія від 22.11.2018 задоволений чоловік прийшов у банк за звільненням: він нарешті-то прийшов заплатити свій останній внесок. Ще десять років тому він взяв кредит у доларах. Скільки сивого волосся у нього додалося з тих пір!

Він приніс із собою квіти для оператора банку і тортик. За чаєм вони згадали минулі часи - як долар був по п'ять, як чоловіка доводилося буквально діставати з петлі, коли курс піднявся до 26... Тепер його муки нарешті закінчилися! Чи ні? Дивіться у скетчі На трьох від Дизель шоу 5 сезон 37 серія.

Чоловік прокинувся в ліжку з жінкою і зрозумів, що він абсолютно нічого не пам'ятає. Жінка пояснила, що вона - його дружина, а він вдарився головою об ліжко. Але що тоді в ліжку робить біта, і хто цей незнайомий мужик в трусах? Дивіться гумористичний скетч про подружню невірність у серіалі На трьох від Дизель шоу 5 сезон серія 37.

Бабуся і дідусь вирішили відзначити річницю весілля в тій самій лікарні, де вони познайомилися.

Лікар за певну винагороду погодився влаштувати романтичну обстановку прямо в палаті. Крапельниці з глюкозою, валеріана і таблетки від тиску - все для закоханої пари! Дивіться мініатюру про справжнє кохання через роки в серіалі На трьох від Дизель шоу серія 37.

Поліцейські в черговий раз зловили місцевого гопника Борзов, який в цей раз радикально змінив імідж. Він подався в хіпстера - відростив бороду, почав парити електронні сигарети і ходити зі спіннером. Хочете побачити реакцію досвідченого офіцера поліції на спіннер? Дивіться гумористичний скетч На трьох від Дизель шоу 5 сезон.

Що потрібно зробити, щоб віддати трійнят у дитячий садочок? Що робити, якщо таблетки для схуднення не допомагають? Дивіться смішні історії На трьох від Дизель шоу 5 сезон 37 серія від 22.11.2018 на сайті Teleportal.ua

Якщо ви пропустили попередню серію, то дивіться за посиланням На трьох від Дизель шоу 5 сезон 36 серія