Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Отруєний борщ і мрії про шубу
<p><strong>Митники пройшли через сім кіл пекла: у відділенні встановили підслуховуючий пристрій. Як тепер працювати, якщо не можна спокійно взяти хабар?</strong></p><p>У серіалі <a href="https://teleportal.ua/serials/ictv/na-troih/sezon-5" target="_blank">На трьох від Дизель шоу 5 сезон</a> 36 серія від 21.11.2018 до митників завітала нова інспекція. Раніше вони спокійно віддавали відсоток перевіряючим, і на цьому все претензії закінчувалися. Але нова інспекція зовсім не така - тепер за митників взялися по-справжньому.</p><p>Як на зло, відразу ж після цього у відділення прийшов чоловік, якому потрібно терміново виїхати з країни. Він почав пропонувати все більше і більше грошей, які митники не могли взяти через прослушку. Дивіться на муки доблесних працівників митниці у скетчкомі На трьох від Дизель шоу 5 сезон 36 серія.</p><p><strong>Пацієнт потрапив до лікарні з гострим отруєнням. Він звинуватив у своєму стані дружину, яка нагодувала його якимось підозрілим борщем.</strong></p><p>Дружина хворого навідріз відмовилася допомагати лікарям. Все, чого вона хотіла - це шуба, яку чоловік досі їй не купив. Ось так життя чоловіка і опинилося на волосині через якийсь жіночий каприз... Чи можна отримати гроші на шубу, не вбиваючи впертого чоловіка? Дивіться гумористичний скетч про проблеми в подружньому житті у серіалі На трьох від Дизель шоу 5 сезон 36.</p><p>Літні канікули для деяких вчителів пройшли дуже бурхливо. Вчителька хімії завагітніла, а трудовик повернувся з відпустки... тверезим. Він навіть погодився вести додаткові уроки! Чи довго протримався трудовик? Від кого завагітніла хімічка? І як дядько Митя примудрився стати вчителем праці, якщо він так добре розбирається в хімії? Дивіться гумористичний сюжет про школу в серіалі На трьох від Дизель шоу 5 сезон 36 серія від 21.11.2018 на сайті Teleportal.ua</p><p>Якщо ви пропустили попередню серію скетчкому, то дивіться за посиланням <a href="https://teleportal.ua/serials/ictv/na-troih/sezon-5/vypusk-35" target="_blank">На трьох від Дизель шоу 5 сезон 35 серія</a></p>

Отруєний борщ і мрії про шубу

Всі серії | Сезон 5

Отруєний борщ і мрії про шубу

Митники пройшли через сім кіл пекла: у відділенні встановили підслуховуючий пристрій. Як тепер працювати, якщо не можна спокійно взяти хабар?

У серіалі На трьох від Дизель шоу 5 сезон 36 серія від 21.11.2018 до митників завітала нова інспекція. Раніше вони спокійно віддавали відсоток перевіряючим, і на цьому все претензії закінчувалися. Але нова інспекція зовсім не така - тепер за митників взялися по-справжньому.

Як на зло, відразу ж після цього у відділення прийшов чоловік, якому потрібно терміново виїхати з країни. Він почав пропонувати все більше і більше грошей, які митники не могли взяти через прослушку. Дивіться на муки доблесних працівників митниці у скетчкомі На трьох від Дизель шоу 5 сезон 36 серія.

Пацієнт потрапив до лікарні з гострим отруєнням. Він звинуватив у своєму стані дружину, яка нагодувала його якимось підозрілим борщем.

Дружина хворого навідріз відмовилася допомагати лікарям. Все, чого вона хотіла - це шуба, яку чоловік досі їй не купив. Ось так життя чоловіка і опинилося на волосині через якийсь жіночий каприз... Чи можна отримати гроші на шубу, не вбиваючи впертого чоловіка? Дивіться гумористичний скетч про проблеми в подружньому житті у серіалі На трьох від Дизель шоу 5 сезон 36.

Літні канікули для деяких вчителів пройшли дуже бурхливо. Вчителька хімії завагітніла, а трудовик повернувся з відпустки... тверезим. Він навіть погодився вести додаткові уроки! Чи довго протримався трудовик? Від кого завагітніла хімічка? І як дядько Митя примудрився стати вчителем праці, якщо він так добре розбирається в хімії? Дивіться гумористичний сюжет про школу в серіалі На трьох від Дизель шоу 5 сезон 36 серія від 21.11.2018 на сайті Teleportal.ua

Якщо ви пропустили попередню серію скетчкому, то дивіться за посиланням На трьох від Дизель шоу 5 сезон 35 серія