Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Гопник в лікарні і найкраще заспокійливе
<p><strong>Коли поліцейський розслідує справу про «бебе» і «хрю-хрю», гопник грає в карти на роздягання з медсестрою, а митники намагаються стерти один одному пам'ять - не лякайтеся. Світ не збожеволів. Це просто жарти!</strong></p><p>У серіалі <a href="https://teleportal.ua/serials/ictv/na-troih/sezon-5" target="_blank">На трьох від Дизель шоу 5 сезон</a> 32 серія від 07.11.2018 поліцейські затримали двох грузинів, у яких відбулася запекла суперечка. Чому двоє дорослих чоловіків готові набити один одному обличчя за таємниче «бе-бе» і «хрю-хрю»? Дивіться в гумористичному скетчі На трьох від Дизель шоу 5 сезон серія 32!</p><p>Чи можна виправити гопника? Лікарська практика показує, що не можна.</p><p><strong>Пацієнт Борзов після операції з видалення апендициту наполегливо лузає насіння, сидить навпочіпки і намагається «віджати» мобільні телефони у оточуючих.</strong></p><p>Досвідчений гопник навіть умовив медсестру зіграти з ним у карти на роздягання! Доктор спочатку розлютився через неналежну поведінку підлеглої, а потім теж погодився на партію. Дивіться гумористичну мініатюру про гопника в лікарні в серіалі На трьох від Дизель шоу 5 сезон серія 32!</p><p>Митники затримали старенького професора, який винайшов унікальний апарат - портативний стирач пам'яті, замаскований під звичайний фотоспалах. Доблесні працівники митниці зрозуміли, що це їхній шанс брати ще більше грошей з нещасних водіїв. Але спочатку чудо техніки потрібно перевірити на собі... Дивіться в серіалі На трьох від Дизель шоу 5 сезон 32 серія, до чого призвело випробування стирача пам'яті.</p><p>Чоловік прийшов у аптеку за заспокійливим і виявив, що ціни вчергове піднялися! Йому потрібно приймати по п'ять упаковок в день, інакше трапиться катастрофа. Свій останній прийом він вже пропустив... Що сталося потім? Дивіться в серіалі На трьох від Дизель шоу 5 сезон 32 серія від 07.11.2018 на сайті Teleportal.ua!</p><p>Якщо ви пропустили попередню серію, то дивіться за посиланням <a href="https://teleportal.ua/serials/ictv/na-troih/sezon-5/vypusk-31" target="_blank">На трьох від Дизель шоу 5 сезон 31 серія</a></p>

Гопник в лікарні і найкраще заспокійливе

Всі серії | Сезон 5

Гопник в лікарні і найкраще заспокійливе

Коли поліцейський розслідує справу про «бебе» і «хрю-хрю», гопник грає в карти на роздягання з медсестрою, а митники намагаються стерти один одному пам'ять - не лякайтеся. Світ не збожеволів. Це просто жарти!

У серіалі На трьох від Дизель шоу 5 сезон 32 серія від 07.11.2018 поліцейські затримали двох грузинів, у яких відбулася запекла суперечка. Чому двоє дорослих чоловіків готові набити один одному обличчя за таємниче «бе-бе» і «хрю-хрю»? Дивіться в гумористичному скетчі На трьох від Дизель шоу 5 сезон серія 32!

Чи можна виправити гопника? Лікарська практика показує, що не можна.

Пацієнт Борзов після операції з видалення апендициту наполегливо лузає насіння, сидить навпочіпки і намагається «віджати» мобільні телефони у оточуючих.

Досвідчений гопник навіть умовив медсестру зіграти з ним у карти на роздягання! Доктор спочатку розлютився через неналежну поведінку підлеглої, а потім теж погодився на партію. Дивіться гумористичну мініатюру про гопника в лікарні в серіалі На трьох від Дизель шоу 5 сезон серія 32!

Митники затримали старенького професора, який винайшов унікальний апарат - портативний стирач пам'яті, замаскований під звичайний фотоспалах. Доблесні працівники митниці зрозуміли, що це їхній шанс брати ще більше грошей з нещасних водіїв. Але спочатку чудо техніки потрібно перевірити на собі... Дивіться в серіалі На трьох від Дизель шоу 5 сезон 32 серія, до чого призвело випробування стирача пам'яті.

Чоловік прийшов у аптеку за заспокійливим і виявив, що ціни вчергове піднялися! Йому потрібно приймати по п'ять упаковок в день, інакше трапиться катастрофа. Свій останній прийом він вже пропустив... Що сталося потім? Дивіться в серіалі На трьох від Дизель шоу 5 сезон 32 серія від 07.11.2018 на сайті Teleportal.ua!

Якщо ви пропустили попередню серію, то дивіться за посиланням На трьох від Дизель шоу 5 сезон 31 серія