Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Яка може бути користь від коханця дружини?
<p><strong>Гумор дозволяє здіснитися найнеймовірнішим речам. Льотчик приїжджає на СТО на літаку, астроном бачить зірки серед білого дня, а бабусі й дідусі заново знаходять сенс життя.</strong></p><p>У серіалі <a href="https://teleportal.ua/serials/ictv/na-troih/sezon-5" target="_blank">На трьох від Дизель шоу 5 сезон</a> серія 31 від 06.11.2018 пілот прийшов на СТО і поскаржився на ма-а-аленьку подряпину на борту своєї «пташки». Зовсім маленьку, метрів шість. Чи зможуть механіки із золотими руками допомогти такому незвичайному клієнтові? Дивіться у скетчі На трьох від Дизель шоу онлайн.</p><p>Учитель астрономії вчергове прийшов скаржитися директрисі Надії Костянтинівні. Справа в тому, що вчителю доводиться викладати свій предмет вдень, а це зовсім невідповідні умови для вивчення астрономії. Хіба він може показувати дітям зірки, коли навколо світло? Як не дивно, відповідь на його питання знайшлося у... трудовика. Де знайти зірки серед білого дня, покаже гумористичний скетч серіалу На трьох від Дизель шоу 5 сезон 31 серія.</p><p>З банками жарти погані! Чоловік лише на день прострочив платіж за своїм кредитом, а до нього тут же прийшли забирати все його майно. Банку потрібна тільки квартира, а всі речі горе-боржника вони готові просто викинути з балкона. Включаючи шафу, в якій ховався коханець дружини. Як не дивно, саме коханець може стати єдиним порятунком нещасного. Адже він - юрист... Дивіться гумористичну мініатюру про те, як може стати в нагоді подружня невірність.</p><p>Бабуся прийшла в дитячий сад із дивним проханням. Вона хоче записати в чергу... себе! Адже її онуки давним-давно виросли, а бабусі нічого робити. Навіщо бабусі потрібна чергу в дитячий сад? Дізнайтеся в гумористичній сцені скетчкома На трьох від Дизель шоу 5 сезон.</p><p>Тут даішники рятують льотчиків, митники намагаються виконати план по відкатам, а поліцейські садять за ґрати за дуже дивних причин. Не пропустіть нові смішні історії в серіалі На трьох від Дизель шоу 5 сезон 31 серія від 06.11.2018 на сайті Teleportal.ua</p><p>Якщо ви пропустили попередню серію, то дивіться за посиланням <a href="https://teleportal.ua/serials/ictv/na-troih/sezon-5/vypusk-30" target="_blank">На трьох від Дизель шоу 5 сезон 30 серія</a></p>

Яка може бути користь від коханця дружини?

Всі серії | Сезон 5

Яка може бути користь від коханця дружини?

Гумор дозволяє здіснитися найнеймовірнішим речам. Льотчик приїжджає на СТО на літаку, астроном бачить зірки серед білого дня, а бабусі й дідусі заново знаходять сенс життя.

У серіалі На трьох від Дизель шоу 5 сезон серія 31 від 06.11.2018 пілот прийшов на СТО і поскаржився на ма-а-аленьку подряпину на борту своєї «пташки». Зовсім маленьку, метрів шість. Чи зможуть механіки із золотими руками допомогти такому незвичайному клієнтові? Дивіться у скетчі На трьох від Дизель шоу онлайн.

Учитель астрономії вчергове прийшов скаржитися директрисі Надії Костянтинівні. Справа в тому, що вчителю доводиться викладати свій предмет вдень, а це зовсім невідповідні умови для вивчення астрономії. Хіба він може показувати дітям зірки, коли навколо світло? Як не дивно, відповідь на його питання знайшлося у... трудовика. Де знайти зірки серед білого дня, покаже гумористичний скетч серіалу На трьох від Дизель шоу 5 сезон 31 серія.

З банками жарти погані! Чоловік лише на день прострочив платіж за своїм кредитом, а до нього тут же прийшли забирати все його майно. Банку потрібна тільки квартира, а всі речі горе-боржника вони готові просто викинути з балкона. Включаючи шафу, в якій ховався коханець дружини. Як не дивно, саме коханець може стати єдиним порятунком нещасного. Адже він - юрист... Дивіться гумористичну мініатюру про те, як може стати в нагоді подружня невірність.

Бабуся прийшла в дитячий сад із дивним проханням. Вона хоче записати в чергу... себе! Адже її онуки давним-давно виросли, а бабусі нічого робити. Навіщо бабусі потрібна чергу в дитячий сад? Дізнайтеся в гумористичній сцені скетчкома На трьох від Дизель шоу 5 сезон.

Тут даішники рятують льотчиків, митники намагаються виконати план по відкатам, а поліцейські садять за ґрати за дуже дивних причин. Не пропустіть нові смішні історії в серіалі На трьох від Дизель шоу 5 сезон 31 серія від 06.11.2018 на сайті Teleportal.ua

Якщо ви пропустили попередню серію, то дивіться за посиланням На трьох від Дизель шоу 5 сезон 30 серія