Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Допінг для даішника і секрет у багажнику
<p>Даішника образити важко - даішник сам кого хочеш образить! Але іноді доля мстить за всіх тих, хто постраждав від свавілля працівників дорожньої поліції.</p><p><strong>У серіалі </strong><a href="https://teleportal.ua/serials/ictv/na-troih/sezon-5" target="_blank"><strong>На трьох від Дизель шоу 5 сезон</strong></a><strong> серія 30 від 31.10.2018 співробітникам ДАІ дісталося по повній програмі.</strong></p><p>В аптеку прибіг офіцер і зажадав, щоб йому видали... допінг! Даішник проходить переатестацію, тому йому потрібно здавати нормативи, зокрема - пробігти 10 км. Аптекар дав йому диво-таблетки - досить усього лише однієї, щоб пробігти потрібну дистанцію. Даішник поскупився: він проковтнув одразу п'ять таблеток і запив всю цю справу алкоголем. Які наслідки чекають його після такого необдуманого вчинку? Дивіться прямо зараз у гумористичному скетчі серіалу На трьох від Дизель шоу 5 сезон 30 серія. У всьому потрібно знати міру!</p><p>Інший співробітник дорожньої поліції теж вчинив необачно.</p><p>Він зупинив чоловіка, який запропонував дати 3 000 доларів, якщо його машину не оглядатимуть. Даішник тут же зрозумів, що від нього приховують щось більш цінне. Він мав рацію - у салоні знайшлися сумки з грошима та коштовностями! Але найцікавіша знахідка чекала його у багажнику... Дивіться гумористичний скетч серіалу На трьох від Дизель шоу 5 сезон.</p><p>Вихователька дитячого садка викликала батька і бабусю одного з дітей. Справа в тому, що сімейні конфлікти вкрай негативно позначаються на психологічному стані дитини. Хлопчик дуже дивно зображує свою сім'ю на малюнках і розповідає віршики про батька-алкоголіка. Вихователька дуже просить їх перестати конфліктувати хоча б на місяць... Чи можуть порозумітися теща і зять? Дізнайтеся разом із серіалом На трьох від Дизель шоу 5 сезон серія 30 на сайті Teleportal.ua. Гумористи тонко обіграють добре знайомі сімейні конфлікти.</p><p>Якщо ви пропустили попередню серію, то дивіться за посиланням <a href="https://teleportal.ua/serials/ictv/na-troih/sezon-5/vypusk-29" target="_blank">На трьох від Дизель шоу 5 сезон серія 29</a></p>

Допінг для даішника і секрет у багажнику

Всі серії | Сезон 5

Допінг для даішника і секрет у багажнику

Даішника образити важко - даішник сам кого хочеш образить! Але іноді доля мстить за всіх тих, хто постраждав від свавілля працівників дорожньої поліції.

У серіалі На трьох від Дизель шоу 5 сезон серія 30 від 31.10.2018 співробітникам ДАІ дісталося по повній програмі.

В аптеку прибіг офіцер і зажадав, щоб йому видали... допінг! Даішник проходить переатестацію, тому йому потрібно здавати нормативи, зокрема - пробігти 10 км. Аптекар дав йому диво-таблетки - досить усього лише однієї, щоб пробігти потрібну дистанцію. Даішник поскупився: він проковтнув одразу п'ять таблеток і запив всю цю справу алкоголем. Які наслідки чекають його після такого необдуманого вчинку? Дивіться прямо зараз у гумористичному скетчі серіалу На трьох від Дизель шоу 5 сезон 30 серія. У всьому потрібно знати міру!

Інший співробітник дорожньої поліції теж вчинив необачно.

Він зупинив чоловіка, який запропонував дати 3 000 доларів, якщо його машину не оглядатимуть. Даішник тут же зрозумів, що від нього приховують щось більш цінне. Він мав рацію - у салоні знайшлися сумки з грошима та коштовностями! Але найцікавіша знахідка чекала його у багажнику... Дивіться гумористичний скетч серіалу На трьох від Дизель шоу 5 сезон.

Вихователька дитячого садка викликала батька і бабусю одного з дітей. Справа в тому, що сімейні конфлікти вкрай негативно позначаються на психологічному стані дитини. Хлопчик дуже дивно зображує свою сім'ю на малюнках і розповідає віршики про батька-алкоголіка. Вихователька дуже просить їх перестати конфліктувати хоча б на місяць... Чи можуть порозумітися теща і зять? Дізнайтеся разом із серіалом На трьох від Дизель шоу 5 сезон серія 30 на сайті Teleportal.ua. Гумористи тонко обіграють добре знайомі сімейні конфлікти.

Якщо ви пропустили попередню серію, то дивіться за посиланням На трьох від Дизель шоу 5 сезон серія 29