Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Дружина застукала чоловіка з коханцем
<p>У третій серії скетчкому На трьох від Дизель Шоу 5 сезон глядачів чекає перевірка на толерантність і сміливість. Гумористи Дизель Шоу продовжують іронічно обігравати гострі теми.</p><p><strong>У 3 серії скетчкому На трьох від Дизель Шоу 5 сезон ви станете свідком справжньої сімейної драми. Такого не очікував ніхто із наших героїв!</strong></p><p>Героїня сюжету На трьох від Дизель Шоу 5 сезон серія 3 повернулася додому від мами та виявила чоловіка в ліжку з... іншим чоловіком! Чоловік звинувачує жінку в тому, що вона приділяла йому недостатньо уваги. Як вона могла не помітити такі зміни в улюбленому? Сім'я перебуває під загрозою: кого вибере чоловік, дружину або коханця? Дивіться скетчком На трьох від Дизель Шоу онлайн, щоб дізнатися, що спонукало чоловіка зробити такий вибір.</p><p><strong>Серіал На трьох влаштував перевірку і для професійних якостей наших героїв.</strong></p><p>Трудовик вирішив поміняти рід діяльності. Директриса дозволила йому спробувати себе в ролі вчителя хімії, хоча і підозрювала недобре. Можливо, суворій жінці все-таки потрібно почати довіряти людям? У попередніх серіях серіалу На трьох глядачі не раз ставали свідками того, як хитрі вчителі намагаються провести свою начальницю. Чи поміняє вона своє ставлення до сумнозвісного трудовика? Не пропустіть 3 серію скетчкому На трьох від Дизель Шоу!</p><p><strong>Не обійдеться в скетчкому На трьох 5 сезон і без містики. Готуйтеся почути історії, від яких кров застигне у жилах!</strong></p><p>Міліціонер старого гарту вирішив поділитися досвідом з молодим поліцейським і залишив його наодинці з досвідченим злочинцем. Чи залякає кримінальний авторитет недосвідченого копа? Адже Кабан вирішив розповісти історію про сьогодення оборотне в погонах... Дивіться скетчком На трьох від Дизель Шоу 5 сезон серія 3 онлайн – вас чекає безліч неймовірних, часом фантастичних, але завжди смішних історій</p>

Дружина застукала чоловіка з коханцем

Всі серії | Сезон 5

Дружина застукала чоловіка з коханцем

У третій серії скетчкому На трьох від Дизель Шоу 5 сезон глядачів чекає перевірка на толерантність і сміливість. Гумористи Дизель Шоу продовжують іронічно обігравати гострі теми.

У 3 серії скетчкому На трьох від Дизель Шоу 5 сезон ви станете свідком справжньої сімейної драми. Такого не очікував ніхто із наших героїв!

Героїня сюжету На трьох від Дизель Шоу 5 сезон серія 3 повернулася додому від мами та виявила чоловіка в ліжку з... іншим чоловіком! Чоловік звинувачує жінку в тому, що вона приділяла йому недостатньо уваги. Як вона могла не помітити такі зміни в улюбленому? Сім'я перебуває під загрозою: кого вибере чоловік, дружину або коханця? Дивіться скетчком На трьох від Дизель Шоу онлайн, щоб дізнатися, що спонукало чоловіка зробити такий вибір.

Серіал На трьох влаштував перевірку і для професійних якостей наших героїв.

Трудовик вирішив поміняти рід діяльності. Директриса дозволила йому спробувати себе в ролі вчителя хімії, хоча і підозрювала недобре. Можливо, суворій жінці все-таки потрібно почати довіряти людям? У попередніх серіях серіалу На трьох глядачі не раз ставали свідками того, як хитрі вчителі намагаються провести свою начальницю. Чи поміняє вона своє ставлення до сумнозвісного трудовика? Не пропустіть 3 серію скетчкому На трьох від Дизель Шоу!

Не обійдеться в скетчкому На трьох 5 сезон і без містики. Готуйтеся почути історії, від яких кров застигне у жилах!

Міліціонер старого гарту вирішив поділитися досвідом з молодим поліцейським і залишив його наодинці з досвідченим злочинцем. Чи залякає кримінальний авторитет недосвідченого копа? Адже Кабан вирішив розповісти історію про сьогодення оборотне в погонах... Дивіться скетчком На трьох від Дизель Шоу 5 сезон серія 3 онлайн – вас чекає безліч неймовірних, часом фантастичних, але завжди смішних історій