Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Як лікувати тарганний сколіоз?
<p>Якщо ви раптом захворіли, ні в якому разі не вводьте симптоми в Гугл. Результати можуть виявитися страшними.</p><p><strong>Герой скетчу серіалу </strong><a href="https://teleportal.ua/serials/ictv/na-troih/sezon-5" target="_blank"><strong>На трьох від Дизель шоу 5 сезон</strong></a><strong> серія 24 прийшов до лікаря в паніці. Він загуглив свої симптоми та зрозумів, що у нього ніяка не ангіна, а справжнісінький... страусовий коптенгіт!</strong></p><p>Користувачі форума поставили йому діагноз і порадили приймати ванни з яєчною шкаралупою, а ще - знайти вакцину з жаб'ячого молока. Адже від цього страшного захворювання може відпасти рука! Доктор спробував переконати свого дивного пацієнта, але той вперто стоїть на своєму новому діагнозі. А тут ще й колега підлив масла у вогонь... Що буває з тими, хто слухає інтернет-експертів? Дивіться в гумористичній мініатюрі На трьох від Дизель шоу серія 24.</p><p>Чоловік на митниці дуже соромиться через свій товар.</p><p>Він довго намагався пояснювати, які «подарунки для жінок» він збирається везти за кордон. Він попросив митників нікому не розповідати про його вантаж, адже він везе цілу фуру товарів для секс-шопа! Ситуацію ускладнює ще й те, що у горе-водія взагалі немає з собою грошей. Тоді він пропонує митникам розплатитися за звичайною схемою - віддати частину товару ... Чи погодилися вони на таку «спокусливу» пропозицію? Дивіться в скетчкомі На трьох від Дизель шоу 5 сезон серія 24.</p><p>До аптеки прийшов чоловік зі скаргою на висип. Фармацевти підняли страшну паніку і зажадали не наближатися.</p><p>Аптекарі пояснили клієнту, що він страшенно хворий і може просто не дожити до візиту у лікарню. На щастя, у них є чудовий імпортний засіб, який може його врятувати. Головне, щоб він купив всі ліки прямо зараз! Правда, у рятівних медикаментів є один побічний ефект ... Дивіться скетч серіалу На трьох від Дизель шоу серія 24 про наївного покупцевя і хитрих аптекарів.</p><p>Якщо ви пропустили попередню серію, то дивіться за посиланням <a href="https://teleportal.ua/serials/ictv/na-troih/sezon-5/vypusk-23" target="_blank">На трьох 5 сезон серія 23</a></p>

Як лікувати тарганний сколіоз?

Всі серії | Сезон 5

Як лікувати тарганний сколіоз?

Якщо ви раптом захворіли, ні в якому разі не вводьте симптоми в Гугл. Результати можуть виявитися страшними.

Герой скетчу серіалу На трьох від Дизель шоу 5 сезон серія 24 прийшов до лікаря в паніці. Він загуглив свої симптоми та зрозумів, що у нього ніяка не ангіна, а справжнісінький... страусовий коптенгіт!

Користувачі форума поставили йому діагноз і порадили приймати ванни з яєчною шкаралупою, а ще - знайти вакцину з жаб'ячого молока. Адже від цього страшного захворювання може відпасти рука! Доктор спробував переконати свого дивного пацієнта, але той вперто стоїть на своєму новому діагнозі. А тут ще й колега підлив масла у вогонь... Що буває з тими, хто слухає інтернет-експертів? Дивіться в гумористичній мініатюрі На трьох від Дизель шоу серія 24.

Чоловік на митниці дуже соромиться через свій товар.

Він довго намагався пояснювати, які «подарунки для жінок» він збирається везти за кордон. Він попросив митників нікому не розповідати про його вантаж, адже він везе цілу фуру товарів для секс-шопа! Ситуацію ускладнює ще й те, що у горе-водія взагалі немає з собою грошей. Тоді він пропонує митникам розплатитися за звичайною схемою - віддати частину товару ... Чи погодилися вони на таку «спокусливу» пропозицію? Дивіться в скетчкомі На трьох від Дизель шоу 5 сезон серія 24.

До аптеки прийшов чоловік зі скаргою на висип. Фармацевти підняли страшну паніку і зажадали не наближатися.

Аптекарі пояснили клієнту, що він страшенно хворий і може просто не дожити до візиту у лікарню. На щастя, у них є чудовий імпортний засіб, який може його врятувати. Головне, щоб він купив всі ліки прямо зараз! Правда, у рятівних медикаментів є один побічний ефект ... Дивіться скетч серіалу На трьох від Дизель шоу серія 24 про наївного покупцевя і хитрих аптекарів.

Якщо ви пропустили попередню серію, то дивіться за посиланням На трьох 5 сезон серія 23