Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Як непомітно подарувати автівку коханці
<p><strong>Скетчком На трьох у 2 серії 5 сезону не знижує градус гумору!</strong></p><p>В одному з сюжетів На трьох від Дизель Шоу 5 сезон серія 2 іноземець звернувся до відділку міліції: у бідолахи вкрали гроші і документи. Жалісливі правоохоронці допомогли йому влаштуватися на нічліг. Дивіться у скетчі На трьох від Дизель Шоу онлайн, як зарубіжний гість знайомився з місцевим українським колоритом. Йому доведеться пережити ніч в СІЗО: чим це закінчиться?</p><p><strong>Не все спокійно і на особистому фронті персонажів серіалу На трьох 5 сезон серія 2. Відносини наших героїв стають все химерніше і цікавіше.</strong></p><p>Наприклад, чоловік вирішив непомітно подарувати машину коханці і звернувся за допомогою до місцевого СТОшніка. На жаль, виконавець опинився трохи тупуватий, тому все пішло трішки не так... Дивіться у скетчі серіалу На трьох, що горе-механік зробив із дорогим подарунком, і чи зможе він відкрутитися від покарання.</p><p><strong>Скетчком На трьох 5 сезон продовжує в гумористичній формі знайомити глядачів з різними національними колоритами.</strong></p><p>Митники вчать жінку розбиратися у дорогих речах. Вони розкритикували куплені нею сувеніри та запропонували свою альтернативу. Дивіться в скетчі серіалу На трьох від Дизель Шоу 5 сезон серія 2, як хитрі євреї здатні придумати бізнес на рівному місці. Чи сподобається туристці їх варіант подарунків?</p><p>Ці та багато інших смішних історії чекають вас у 5 сезоні серіалу На трьох. Не пропустіть нові серії, щоб побачити нові курйози з улюбленими персонажами. Як і в попередніх сезонах, герої серіалу На трьох будуть лаятися, закохуватися, придумувати безглузді відмовки і потрапляти в халепу. <strong>Серіал На трьох від Дизель шоу 5 сезон підніме вам настрій - дивіться онлайн і отримуйте заряд позитиву</strong></p>

Як непомітно подарувати автівку коханці

Всі серії | Сезон 5

Як непомітно подарувати автівку коханці

Скетчком На трьох у 2 серії 5 сезону не знижує градус гумору!

В одному з сюжетів На трьох від Дизель Шоу 5 сезон серія 2 іноземець звернувся до відділку міліції: у бідолахи вкрали гроші і документи. Жалісливі правоохоронці допомогли йому влаштуватися на нічліг. Дивіться у скетчі На трьох від Дизель Шоу онлайн, як зарубіжний гість знайомився з місцевим українським колоритом. Йому доведеться пережити ніч в СІЗО: чим це закінчиться?

Не все спокійно і на особистому фронті персонажів серіалу На трьох 5 сезон серія 2. Відносини наших героїв стають все химерніше і цікавіше.

Наприклад, чоловік вирішив непомітно подарувати машину коханці і звернувся за допомогою до місцевого СТОшніка. На жаль, виконавець опинився трохи тупуватий, тому все пішло трішки не так... Дивіться у скетчі серіалу На трьох, що горе-механік зробив із дорогим подарунком, і чи зможе він відкрутитися від покарання.

Скетчком На трьох 5 сезон продовжує в гумористичній формі знайомити глядачів з різними національними колоритами.

Митники вчать жінку розбиратися у дорогих речах. Вони розкритикували куплені нею сувеніри та запропонували свою альтернативу. Дивіться в скетчі серіалу На трьох від Дизель Шоу 5 сезон серія 2, як хитрі євреї здатні придумати бізнес на рівному місці. Чи сподобається туристці їх варіант подарунків?

Ці та багато інших смішних історії чекають вас у 5 сезоні серіалу На трьох. Не пропустіть нові серії, щоб побачити нові курйози з улюбленими персонажами. Як і в попередніх сезонах, герої серіалу На трьох будуть лаятися, закохуватися, придумувати безглузді відмовки і потрапляти в халепу. Серіал На трьох від Дизель шоу 5 сезон підніме вам настрій - дивіться онлайн і отримуйте заряд позитиву