Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Подружжя вперше пробує рольові ігри
<p>Нові серії гумористичного шоу На трьох 5 сезон розкажуть вам ще більше смішних історій!</p><p>5 сезон серіалу На трьох почався із пригод і сімейних розборок, які не залишать вас байдужими.</p><p>Герої серіалу На трьох від Дизель Шоу 5 сезон серія 1 провели на катамарані два тижні і практично забули людську мову. Зате вони навчилися говорити ... як чайки. Як вони примудрилися потрапити у таку ситуацію? Дивіться у скетчкомі На трьох від Дизель Шоу онлайн.</p><p><strong>У сюжетах серіалу На трьох від Дизель Шоу 5 сезон команда гумористів продовжує розбирати тонкощі сімейних відносин. </strong>У скетчах обіграються найрізноманітніші ситуації - від незручних моментів у подружній спальні до конфлікту поколінь.</p><p>Подружня пара втомилася від сірих буднів і вирішила спробувати рольові ігри. Однак виявилося, що чоловік надто правдоподібно вживається в будь-яку роль, чи то сантехнік, лікар або поліцейський. До чого може довести гра у перевдягання, і при чому тут... сусідська бабуся?</p><p>Серіал На трьох у легкій іронічній формі розповість, якими небезпечними бувають ображені жінки.</p><p>Хмари згустилися над чоловіком, який взяв кредит і вказав поручителем... свою тещу. Адже жінка не збирається відповідати перед банком за борги зятя. Більш того, вона не готова спустити йому з рук таку витівку. Яку помсту вадлива тітка придумала для «улюбленого» родича? Дивіться у скетчкомі На трьох від Дизель Шоу 5 сезон серія 1 онлайн.</p><p>А також ви можете побачити безліч інших смішних історій в попередніх сезонах серіалу На трьох. <strong>Не забувайте стежити за новими серіями, адже в 5 сезоні ськетчкома На трьох від Дизель Шоу вас чекає ще більше жартів і життєвих ситуацій</strong></p><p>27 серпня розпочався новий сезон іскрометного скетчкому від акторів Дизель Шоу, у якому вас чекають нові сцени з життя вже улюблених героїв.</p>

Подружжя вперше пробує рольові ігри

Всі серії | Сезон 5

Подружжя вперше пробує рольові ігри

Нові серії гумористичного шоу На трьох 5 сезон розкажуть вам ще більше смішних історій!

5 сезон серіалу На трьох почався із пригод і сімейних розборок, які не залишать вас байдужими.

Герої серіалу На трьох від Дизель Шоу 5 сезон серія 1 провели на катамарані два тижні і практично забули людську мову. Зате вони навчилися говорити ... як чайки. Як вони примудрилися потрапити у таку ситуацію? Дивіться у скетчкомі На трьох від Дизель Шоу онлайн.

У сюжетах серіалу На трьох від Дизель Шоу 5 сезон команда гумористів продовжує розбирати тонкощі сімейних відносин. У скетчах обіграються найрізноманітніші ситуації - від незручних моментів у подружній спальні до конфлікту поколінь.

Подружня пара втомилася від сірих буднів і вирішила спробувати рольові ігри. Однак виявилося, що чоловік надто правдоподібно вживається в будь-яку роль, чи то сантехнік, лікар або поліцейський. До чого може довести гра у перевдягання, і при чому тут... сусідська бабуся?

Серіал На трьох у легкій іронічній формі розповість, якими небезпечними бувають ображені жінки.

Хмари згустилися над чоловіком, який взяв кредит і вказав поручителем... свою тещу. Адже жінка не збирається відповідати перед банком за борги зятя. Більш того, вона не готова спустити йому з рук таку витівку. Яку помсту вадлива тітка придумала для «улюбленого» родича? Дивіться у скетчкомі На трьох від Дизель Шоу 5 сезон серія 1 онлайн.

А також ви можете побачити безліч інших смішних історій в попередніх сезонах серіалу На трьох. Не забувайте стежити за новими серіями, адже в 5 сезоні ськетчкома На трьох від Дизель Шоу вас чекає ще більше жартів і життєвих ситуацій

27 серпня розпочався новий сезон іскрометного скетчкому від акторів Дизель Шоу, у якому вас чекають нові сцени з життя вже улюблених героїв.